PRO-LAB » Szkolenia

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

 

W ciągu kilku lat działalności wyszkoliliśmy prawie 600 osób z zakresu instalacji, sprawdzania, przeglądów i napraw tachografów. Wiedza i doświadczenie prowadzących skutkują wysoką zdawalnością kursantów na egzaminach w Głównym Urzędzie Miar. Monitorowanie postępów uczestników na poszczególnych etapach szkolenia oraz stały dostęp kursantów do elektronicznej platformy testowej po szkoleniu gwarantuje nam możliwość podnoszenia efektywności naszych działań.

 

Szkolenie podstawowe:
2020-11-20

Szkolenie podstawowe z zakresu instalacji, sprawdzania, przeglądów i napraw tachografów cyfrowych

 

Szkolenia dla kandydatów na techników warsztatu tachografów przeprowadzamy na podstawie certyfikatu nr PS 8/2019, wydawanego przez Prezesa Głównego Urzędu Miar, zgodnie z Art. 35 Ustawy o tachografach.

Program przewiduje 40 godzin (5 dni x 8 h) zajęć teoretycznych oraz praktycznych w grupach maks. 6 osobowych. Zajęcia teoretyczne odbywają się z użyciem środków multimedialnych, a nabywana wiedza jest na bieżąco sprawdzana w formie licznych klasówek.

Zajęcia praktyczne, przy pomocy stanowisk szkoleniowych, umożliwiają symulację praktycznego wykonywania czynności technika warsztatu. Praktyka w funkcjonującym serwisie tachografów oraz niewielka grupa szkoleniowa gwarantują wysoką efektywność.

Po zakończeniu szkolenia podstawowego, każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które uprawnia do przystąpienia do egzaminu przed komisją powołaną przez Prezesa Głównego Urzędu Miar.

Nasze szkolenia cechuje dynamizm, kursantów zachęcamy do aktywnego uczestnictwa,
bo im więcej pytań, tym więcej odpowiedzi i przyswojonej wiedzy!

Szkolenia organizujemy w Czechowicach-Dziedzicach, w zaprzyjaźnionym hotelu, z którym stale współpracujemy. Zapewniamy wygodną salę dydaktyczną, materiały szkoleniowe, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie oraz miłą atmosferę. Wszystko w jednym miejscu.

Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, przyjedziemy również do Twojego miasta i tam zorganizujemy szkolenie!

 


Jeśli chcesz uczestniczyć w tym szkoleniu, napisz: biuro@pro-labs.pl

lub

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>