PRO-LAB » Aktualności

Wesołych Świąt!!!
2020-12-16

Drodzy Klienci!

 

            Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, pragniemy złożyć Wam życzenia zdrowia, radości, pogody ducha oraz pięknych i spokojnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

            Kończący się 2020 rok był pełen wyzwań. Mamy nadzieję, że udało się Wam sprostać wszystkim przeciwnościom. Cały czas staraliśmy się pomagać Waszym firmom, by wbrew trudnościom, praca stanowiła dla Was źródło satysfakcji i sukcesu. Ufamy, że nasze działania były dla Was wsparciem.

            Tych z Was, którzy dotąd nie korzystali z naszych usług, serdecznie zapraszamy do współpracy, oferując długoletnie doświadczenie, z przekonaniem, że pomoże rozwiązać wiele problemów oraz usprawni pracę Waszych serwisów.

            W 2021 roku przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka nowości. Rozszerzamy naszą ofertę sprzedaży tachografów oraz akcesoriów niezbędnych w każdym serwisie. Już wkrótce będziecie mogli się z nią zapoznać oraz dokonać zakupów za pośrednictwem naszej nowej strony internetowej.

            Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie każdego dnia. Liczymy, że 2021 rok będzie kolejnym rokiem owocnej współpracy, zarówno dla naszej firmy, jak i Waszych serwisów.